Zapewniamy kompleksową obsługę firm poczynając od przygotowania projektu poprzez druk na najnowoczśniejszych
maszynach, aż po bogate wykończenie.
Dodatkowo oferujemy obsługę w zakresie reklamy: tabliczki, gadżety, szyldy, banery, strony internetowe.
Bez problemu rozpoczniesz działalność gospodarczą zamawiając u nas swoją pierwszą pieczątkę, wizytówki czy ulotki.

Aby zamówić usługę nie musisz wychodzić z biura. Wystarczy wejść na naszą stronę www.sdruku.pl i za pomocą odpowiedniego formularza złożyć zamówienie.
Do każdego realizowanego przez nas zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każdy projekt realizowany jest z uwzględnieniem potrzeb oraz sugestii klienta. Większość zleceń realizujemy w czasie 24 godzin od momentu akceptacji projektu. Dodatkowo zapewniamy darmową dostawę na terenie woj. lubuskiego i częściowo dolnośląskiego. Nasi kurierzy dostarczą zamówienie prosto do twojego biura.
Profesjonalne doradztwo, nowoczesne zaplecze techniczne oraz innowacyjne pomysły to atuty, które wykorzystujemy z powodzeniem. Jesteśmy otwarci na wszelkie nowości i realizację nietypowych zleceń. Nasi pracownicy uczestniczą w licznych szkoleniach podnosząc swoje kwalifikacje.
Korzystamy z wieloletniego doświadczenia naszego partnera firmy Biuro Plus.
Dzięki partnerstwu oferujemy najwyższy standard obsługi naszych klientów.

REKLAMA WIZUALNA - SZYLDY - BANERY - REKLAMA NA SAMOCHODY

Oferujemy ploterowe wycinanie folii samoprzylepnej znakomicie sprawdzającej się w reklamie zewnętrznej. Wycinamy litery, symbole jak i skomplikowane projekty.
Nie muszą się Państwo martwić zaopatrzeniem w odpowiednią folię, gdyż wszelkie zamówienia realizujemy na folii zakupionej w naszej firmie.
Folie samoprzylepne są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne i odpowiednio naklejone służą jako znakomita reklama na wszelkiego rodzaju szyldach, samochodach oraz wszędzie tam gdzie chcemy przykleić swoje charakterystyczne logo, napis informacyjny lub drogowskaz.

20 zł m2

 

WYDRUKI WIELKOFORMATOWE

Drukujemy na foliach samoprzylepnych metodą solwentową – wydruki takie doskonale sprawdzają się jako reklama zewnętrzna, bannery lub billboardy. Zadruk na folii One Way Vision - materiał perforowany, samoprzylepny, do oklejania szyb wystawowych, budynków ze szkła oraz okien pojazdów. Folia zapewnia widoczność z pomieszczeń oklejonych. Rollup - aluminiowa kaseta dostępna w szerokości 100 cm, daje gwarancję stabilności i wytrzymałości. System umożliwia samodzielną wymianę panelu graficznego, co czyni go uniwersalnym i elastycznie dopasowującym się do potrzeb prezentacji.

 

 

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Projektujemy nowoczesne i atrakcyjne witryny internetowe. Podczas tworzenia strony zawsze uwzględniamy obowiązujące trendy i standardy. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność, dostępność i łatwość użytkowania.

 

 

STRONA GŁÓWNA # DLA STUDENTÓW # KATALOG GADŻETÓW # PIECZĄTKA ONLINE # ZAMÓWIENIE # KATALOG pdf # DRUK # GRAWER # REKLAMA # PIECZĄTKI

KONTAKT: e-mail: druk@sdruku.pl  tel.: 68 328 40 80, fax: 68 328 40 77, kom.: 512 401 058, Zielona Góra ul. Ceglana 17